پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

همچنین وب سایت با پشتوانه شرکت مادر (سلامت عصر) سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها هزار مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان برند پیشرو در زمینه تجارت الکترونیک نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد میهن استور استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

پاسخ : سیاست های دیکته شده از طرف رگولاتوری و ای نماد ، وب سایت های فروش را جهت رعایت سیستم های فروش آنلاین ملزم به رعایت قوانینی از جمله ثبت نام مشتری کرده که از نظر حقوقی مشتریان را مورد حمایت قرار می دهد .

پاسخ: ثبت سفارش در تمام ساعات شبانه روز میتواند صورت بگیرد اما تحویل کالا در ساعات کاری اداری صورت می پذیرد.

پاسخ: تمامی اطلاعاتی که درون بخش ثبت نام آمده به عنوان شاخص عملکرد شناسایی می گردد ولی شما می توانید با ارسال ایمیل (ایمیلی که در سامانه کاربری خودتان شناسایی کردید) طرف گیرنده را با ذکر نام و شماره تماس و آدرس معرفی نمایید و به ما اعلام کنید. و در توضیحات خرید ذکر کنید که به ایمیل شناسایی توجه گردد.

پاسخ: خیر . متاسفانه کلایی که دارای موجودی نیست در لیست فروش قرار ندارد.

پاسخ: سیاست های دیکته شده از سمت رگولاتوری به موضوع تاکیید می کند که شما مجاز هستید تا ۲۴ ساعت بعد از خرید نسبت به تعویض و یا عودت کالا مبادرت ورزید. البته با رعایت حقوق دوطرفه ( عدم استفاده و باز کردن کالا )

پاسخ: سیستم فروش آنلاین به صورت سیستمی کار کرده و نیازی به چک کردن از سمت مشتری نمی باشد و اگر هم مشکلی در پرداخت یا ارسال باشد با شما تماس گرفته خواهد شد.

پاسخ: طبق قانون ماده ۹ مالیات ارزش افزوده اقلام یک بار مصرف پزشکی و بهداشتی شامل مالیات ارزش افزوده نمی گردد.

 

 

معافیت مالیات ارزش افزوده
معافیت مالیات ارزش افزوده

دانلود متن کامل معافیت های مالیاتی ارزش افزوده

آیا سوالی دارید ؟

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.